اهداف غرب و امریکایی ها برای مقابله با ایران

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه


از بعد از جنگ جهانی دوم تا فروپاشی شوروی امریکایی ها تنها سه کشور را دشمن خطرناک خود می دانستند شوروی و چین و کوبا اما با پیروزی انقلاب اسلامی و از سال ۱۹۹۱ مشخصا ایران را دشمن درجه یک خود می دانند و برای برخورد با ایران دو راهکار ارائه  می کنند :
۱-اقدام نظامی(سخت افزاری)
۲- اقدام نرم افزاری
در بعد سخت افزاری با محاسباتی که دشمنان کرده اند خود امریکایی ها در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ اعلام کردند که به شیوه نظامی نمی توان با ایران مقابله کرد چون هر نوع اقدامی علیه ایران برای آنان هزینه هنگفتی دارد ضرر حمله به ایران از نفعشان بیشتر است چراکه در صورت حمله به ایران تنها کافیست ایران تنگه هرمز را مین گذاری نماید و شاهراه عبور ۴۵% نفت جهان را ببندد و این یعنی فلج اقتصاد سرمایه داری  و البته این جدای از وجود هزاران موشک اماده شلیک به رژیم منحوس صهیونیستی و حلقه بگوشان عربی و منطقه ای انها و وجود نیروهای چریکی چون حزب الله و انصارالله و حماس و حشد الشعبی و لشکرهایی چون زینبیون پاکستانی و فاطمیون افغانی است.
در بعد نرم افزاری و تهاجم فرهنگی پنج هدف مهم غربی ها تا سال ۲۰۲۰ برای مقابله با ایران به شرح زیر است:
۱- متهم سازس مداوم ایران به دخالت در کشورهای منطقه
  الف)- در بعد خارجی : متهم کردن توسط کشور های مختلف مثل افغانستان، ترکیه، عربستان، بحرین، امریکا،انگلیس و... که همگی متفقا" اقدام به طراحی اتهامات و ادعای دخالت ایران در امور داخلی کشورهای منطقه دارند.
ب)- بعد داخلی: شبهه وارد کردن به کمک های ایران به جبهه ی مقاومت اسلامی توسط نفوذی های غیر انقلابی وابسته ی به غرب ؛ افرادی چون محمود صریح القلم مشاور عالی روحانی در جواب سوال خبرنگاری که سوال می کند اگر دلارهای بلوکه شده ایران با اجرای برجام به ایران داده شود ایران چکار می کند ؟ پاسخ می دهد که قطعا در اختیار سپاه قدس قرار نمی دهند تا با طرح های خود باعث تنش در منطقه گردد!!!
و یا برخی از مسئولین بلند پایه نظام با تشکیک در برنامه موشکی ایران، معتقدند باید مثل ژاپن و آلمان بدون نیروی نظامی و ارتش بود تا پیشرفت کرد!!!
۲- حمله به ارکان و منابع قدرت ایران:
منابع قدرت جمهوری اسلامی :
الف)- منابع معنوی : ولایت مطلقه فقیه، وحدت و یکپارچگی مردم دو بعد اساسی قدرت معنوی جمهوری اسلامی می باشد. کاندولیزا رایس وزیر سابق وزارت خارجه امریکا  ( کسی است که نخبه روابط بین الملل است )می گوید ما هرچه نقشه ای برای براندازی جمهوری اسلامی کشیده ایم همگی با تیز بینی رهبر عالی ایران خنثی گردیده است لذا پیشنهاد می کنند با ایجاد شبهه قدرت معنوی و سیاسی ولایت فقیه را کم کنند
همچنین بررسی کرده اند و مشاهده کرده اند مردم ایران علیرغم  گلایه ها و انتقاداتی که به مسئولان دارند  در یوم الله هایی چون ۲۲ بهمن بطور پر شکوه  شرکت می کنند لذا در تلاش اند تا این یکپارچگی را از بین ببرند.
ب)-منابع مادی : همچون قدرت موشکی ایران ،سپاه پاسداران و نیروی قدس آن ، دانش هسته ای ،پیشرفتهای علمی  و ...
دشمنان با شبهه وارد کردن به بحث موشکی که آزمایشات موشکی ایران خطر ساز  است  می کوشند تا با تلاش نفوذی های غیر انقلابی خود در داخل برنامه موشکی ایران را متوقف نمایند.
۳- گسترش تروریسم  از طریق جریان های تکفیری:
دشمنان انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت با ایجاد جریانهای تکفیری می کوشند تا با در گیری های ساختگی جبهه مقاومت را با تکفیری ها مشغول نموده و ضمن کاستن از قدرت بازدارندگی آنها از نفوذ و گسترش تفکر انقلابی جلوگیری نمایند
۴- فعال سازی انگیزه های مخالفت های عمومی و دو قطبی سازی
دشمن با برجسته کردن نارضایتی ها و کاستی ها و نواقص موجود در تلاش است تا با دو قطبی کردن و رو در رو قرار دادن مسولان همچون فتنه ۸۸ کشور را به آشوب کشد که البته با تیز بینی و پیش بینی مقام معظم رهبری  و نهی احمدی نژاد از ورود به کاندیداتوری ریاست جمهوری این نیرنگ را نقش بر اب کردند
۵- ترویج قومیت گرایی و فتنه قوی و مذهبی 

محمود زرقانی

۹۵/۱۲/۱۵


Code Center

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید