از رئیس جمهور روحانی بپرسید!!!

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه


از روحانی بپرسید؟

قرار بود وضعیت اشتغال حل شود چه شد ؟چرا مقام معظم رهبری چند سال پیاپی سالها را به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام گذاری می نمایند؟علت چیست؟

قرار بود برجام هر روز گشایشی برای کشور به ارمغان بیاورد پس چه شد؟چرا بجای گشایش هر روز از گوشه و کنار دنیا علاوه بر مصادره دارایی و اموال کشورمان بر تحریم ها می افزایند و حتی صادرات کالا های ضروری و حیاتی و دارویی و نظامی و ... را ممنوع می نمایند؟

بنا بود به گذرنامه های ایرانی عزت و اعتبار بخشیده شود ؟! این عزت کجا رفته که حتی کمترین کشورها همچون عربستان وهابی وحشی صفت وزیر ما را به کشورش در جریان فاجعه منا راه نداد ؟!امریکای شیطان اکبر کودکان و ایرانیان را بخاکشان راه نمی دهند ؟!

قرار بود تمام دارایی های ایران که در خارج از کشور بلوکه شده بود آزاد گردد و وضعیت مردم آسمانی شود چه شد که نه تنها ازاد نگردیدند بلکه به توقیف اموال دیگر ایران نیز افزودند؟

روحانی قول مبارزه با حقوق های نجومی را دادند پس چه شد که ۱۸۰ درجه چرخش داشتند و آنها را ذخایر نظام دانستند؟!

چرا بدهکاران کلان بانکی را صاحبان وام های معوقه می دانند؟!

قرار بود درآمدمردم سرشار گردد چه شد که علیرغم حذف چندین میلیون نفر از یارانه بگیران و گذشت چند سال از آغاز پرداخت یارانه ها هنوز مردم درمانده همان ۴۵ هزار تومان هستند؟!

قرار بود اقتصاد رونق بگیرد چرا هر روز شاهد تعطیلی کارخانه های بزرگ داخلی همچون ارج و ... هستیم ؟! آیا نه این است که بخاطر برجام ناخوش انجام واردات کالاهای غیر ضرور به کشور بیشتر شده است و این باعث تعطیلی فرصت های اشتغال داخل؟!

 قرار بود رشد علمی کشورمان بهبود یابد چرا نه تنها بهبود نیافته که مقام معظم رهبری از سکون حاکم بر جامعه علمی و دانشگاهی ابراز نگرانی کردند؟!

قرار بود فرهنگ کشورمان اسلامی تر و بسوی حکومت اسلامی رود  چه شده که بی حجابی ها و روابط های مختلط زن و مرد را آشکارا در کنسرت های مورد حمایت شما و علی مطهری هر روز باید شاهد باشیم تا جایی که علماء از اینگونه برنامه ها فریاد وااسفا سر دادند و ابراز نگرانی کردند؟! 

قرار بود حقوق شهروندی که خود شما در بوق و کرنا نمودید رعایت شود پس چرا در هر سخنرانی که داشته اید سخن ناروا و ناصوابی به شهروندان منتقد خود روا داشته اید ؟!چرا متقدان انقلابی را حواله جهنم و القاب ناشایست می نمائید؟!

چرا وزیرانتان با بی ادبی تمام با شهروندان پرسشگر و حتی خبرنگاران بر خورد می نمایند و شما حتی اخم به ابر نمی اورید؟!

چرا قراردادهای کلان کشور را اطلاع رسانی نمی کنید ؟! قراردادایی چون خرید هواپیماهای ایرباس و برجام ناخوش انجام و قراردادهای نفتی و...؟!

چرا دائم مردم را با برجام دروغین از پوچ و هیچ جنگ می ترسانید ؟! مگر با توان دفاعی و جوانان انقلابی وجان برکف ایران آمریکا جرعت حمله به کشورمان را دارد ؟!امریکا اگر توان حمله را داشت در همان سالهای اول انقلاب که ما دست خالی بودیم حمله می کرد؟!

و چرا و چرا های دیگر 

 

 


Code Center

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید