خرمشهر ها در پیش است!

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه


خرمشهر ها در پیش است!

با گذشت ۳۵ سال از فتح خرمشهر بدست دلاور مردان سپاه اسلام ،الحق که مقام معظم رهبری بجا فرمودند خرمشهر ها در پیش است و برای فتح آنها باید با تمام قوا آماده شد و این جهاد در تمامی عرصه ها می باشد . در زمانه ای که دشمن ۳۵ سال فکر کرده تحلیل کرده زمینه های شکست را بررسی و ارزیابی کرده است و اکنون با پروژه نفوذ وارد میدان شده نفوذی که ابتدا در تحصیل کرده های کشورمان نموده آنها را متقاعد از پیروی از فرهنگ غربی برای پیشرفت و رفاه کرده است و این تحصیلکردهای به اصطلاح روشنفکران با قبول این تفکر با انتشار عقاید و افکار خود در سطح جامعه اقدام به پیاده کردن افکار تئوریسین‌های جبهه کفر همچون برژینسکی نموده اند افکاری چون اسلام رحمانی بجای اسلام انقلابی! آزادی غربی لجام گسیخته بجای رعایت شئونات اسلامی! سازش با غرب و پذیرش خواسته های انان برای رفع سایه جنگ از کشور بجای ایستادگی و مقاومت با عزت بر ارمان هایی که برای آنها هزاران خون ریخته شده است!

آری در این زمانه باید هوشیار و بیدار بود باید با بصیرتی عمار گونه به روشنگری پرداخت باید مختار گونه و اشتر گونه به دفاع از حریم ولایت پرداخت تا خناسان فتنه گر نتوانند حکمیتی دیگر بر امام و اسلام نابمان تحمیل کنند، باید روشنگری کرد که آنچه سایه جنگ را از سر این کشور دور کرده است حضور همیشه در صحنه ها ملت غیور ما و نظامیان بیدارمان است نه طرح های سازش ! باید روشنگری کرد که اسلام و انقلاب ما ازادی و عزت را به ما ارزانی داشته است نه طرح های دو قطبی سازی و دیوارکشی های دروغین ! کجای اسلام اورده است که در اجتماع دیوار کشی تفکیک جنسیتی باید باشد که برخی به اصلاح خواص مردم را از ان می ترسانند!.....

اری برای فتخ خرمشهر ها باید از برخی تعصبات بی جا دست کشید باید مذهبیون ما بجای اکتفاء به بیان مسائل شرعی به بیان احکام حکومتی و سیاسی  هم بپردازند باید بجای نشستن و دوری از دنیای وسایل جمعی و فضای مجازی با علم و اطلاع کامل وارد عرصه شوند و با بصیرت تمام در این دنیای حق و ناحق به روشنگری بپردازند . 


Code Center

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید