«تقابل با اندیشه امام خمینی (ره)»

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه


«تقابل با اندیشه امام خمینی (ره)»

امام خمینی (ره) بعد از دوران ائمه معصومین (علیهم السلام) بزرگ مرجع دینی بودند که با سلوک عرفانی خود توانست با تشکیل حکومت اسلامی اسلام ناب را به جهانیان بشناساند و روح امید را در مستضعفان و محرومان جهان بدمد.

 امام خمینی (ره) با مجاهدت خود علیه مستکبران عالم آن هم با دست خالی به تمامی آزادی خواهان جهان آموخت که راه رهایی از دست مستکبران بپا خواستن و تسلیم نشدند در برابر ظلم است ؛ لذا مستکبران عالم وقتی که نتوانستند در برابر خروش عظیم ملت مسلمان ایران بایستند ابتدا با طراحی عملیات های نظامی و جنگ و ترور تلاش کردند که این نظام نوپای اسلامی را شکست دهند اما  با هدایت الهی امام (ره) شکست خوردند اینجاست که می بینیم با طراح های تهاجم فرهنگی و اقتصادی ، سیاسی و.. و اکنون با طراحی پروژه نفوذ قصد دارند انقلاب و نظام ما را از درون متقاعد به غرب و عقب نشینی از آرمانهای امام و اسلام نمایند تا بدون هیچ اقدامی ملت ما را وابسته و تحت نفوذ مستکبران و زورگویان عالم نمایند .

 خطر انحراف از مواضع امام (ره) و تحریف اندیشه و دیدگاه‌های ایشان خطرناک‌تر از تقابل مستقیم با تفکر و اندیشه ایشان است. کسانی که امام(ره)، ‌انقلاب و اسلام را قبول ندارند صریح در این ارتباط صحبت ها و عقاید خود را مطرح می کنند ،ولی عده‌ای با شعار امام (ره) و اسلام سعی می‌کنند خود را دلسوز امام (ره) و طرفدار امام (ره) مطرح کنند ولی در عمل تلاش دارند که نگاه و اندیشه ایشان را تحریف کنند. یک عده‌ای در کشور دل در گرو دموکراسی غربی دارند و معتقدند هرچه اکثریت انتخاب کرد آن حق است و البته که باید میزان رای ملت باشد ولی همین امام راحل می فرمایند:« اگر حق یک چیز باشد و مردم همگی یک چیزی غیر از حق را بگویند من جانب حق را می‌گیرم»، اینجاست که در شرایطی که حق و باطل با هم آمیخته می‌شود ،کار اصلی نخبگان و روشنفکران این است که در این فضای تاریک با کمک رهبران معنوی، فکری و ایدئولوژیک جامعه به مردم در تشخیص حق از باطل کمک کنند و مانع از تحریف اندیشه‌ها و آرمان‌های انقلاب و امام (ره) شوند.

با مروری بر اندیشه های امام بزرگوار از صحیفه ایشان و تقابل اندیشه های مخالف اندیشه امام بزرگوار از سوی برخی مسئولین و دست اندرکاران نظام اسلامی بخوبی خطر نفوذ و تحریف اندیشه امام را مشاهده می کنیم که لازم است تمامی متفکران و دلسوزان اسلام و  امام و انقلاب بپا خیزند و با روشنگری و عمل صادقانه به  اندیشه امام این خطر نفوذ اجانب و انحراف را بخشکانند و از ارمانهای امام (ره) و خون هزاران شهید دفاع نمایند.

***تجمل گرایی مسئولان و اشرافی گری و کاخ نشینی آنها

مذمت خوی کاخ نشینی و اشرافی‌گری یکی از این تهدیدات بوده است که سخنان امام پر است از هشدار نسبت به آن. برای جلوگیری از گسترش خوی اشرافی گری در میان مسئولان،‌ ضروری است که همواره آن سخنان بازخوانی شود تا یادمان نرود بلای اشرافیت و کاخ‌نشینی چه تهدیداتی را متوجه این ملت و کشور می‌کند.

 

امام خمینی (ره):

ما باید کوشش کنیم که اخلاق کاخ ‏نشینی را از این ملت بزداییم.... آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد، آن روز است که باید ما فاتحۀ دولت و ملت را بخوانیم. آن روزی که رئیس جمهور ما خدای نخواسته، از آن خوی کوخ ‏نشینی بیرون برود و به کاخ ‏نشینی توجه بکند، آن روز است که انحطاط برای خود و برای کسانی که با او تماس دارند پیدا می‌‏شود. آن روزی که مجلسیان خوی کاخ ‏نشینی پیدا کنند خدای نخواسته، و از این خوی ارزندۀ کوخ‏نشینی بیرون بروند، آن روز است که ما برای این کشور باید فاتحه بخوانیم. ( 01/01/1362(

رئیس جمهور و وکلاى مجلس از طبقه‏اى باشند؛ که محرومیت و مظلومیت مستضعفان و محرومان جامعه را لمس نموده و در فکر رفاه آنان باشند، نه از سرمایه‏داران و زمینخواران و صدرنشینان مرفه و غرق در لذات و شهوات که تلخى محرومیت و رنج گرسنگان و پابرهنگان را نمى‏توانند بفهمند.

 

 

 

 


Code Center

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید